Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyvezení septiku

Před nějakým rokem jsem koupil dům. Je napojen na kanalizaci, ale před přípojkou je tříkomorový septik. Nyní jsem se po delší době podíval jak to v něm vypadá a první komora začíná být docela plná. Minulí majitel mi tvrdil, že ho nikdy nevyvážel, že se to vždy vše rozložilo a odteklo do kanalizace. Chci se zeptat jak to tedy s těmito septiky je. Vyváží se, nebo by se to mělo opravdu úplně všechno rozložit? Do septiku jdou pouze záchody a odpady z domu. Dešťová voda je vedena až do kanalizace.

Ghosttt,
mám septik, v první části je přepážka aby zachytila plovoucí věci, proto má přepážku nahoře a nepřeteče nic plovoucího. Pak je další díl, ktrerý má přepážku dole, aby zachytilo to těžké, a do té třetí přeteče to řidké, kde se na vrchu udělá - škraloup krusta, do odpadu odtéká jen to řidké...
kdy pozvat na výcuc... podle počtu lidí a jejich....
osobně max. každých 5 let jsem přečerpával do kanalizace kalovým čerpadlem, ale teď na to se....pozvu příští rok hovnocuc, společně se sousedem....