Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pěstování hub ve sklepě

Zdravím poradí někdo uplným začátečníkům jak postupovat při pěstování hlívy nebo žampionů v panelákovém sklepě?
Koupili bychom uz hotovou houbovou zahrádku cca 10kg,spíše nám jde o to jak docílit požadovanou vlhkost a teplotu.Nechceme žádnou velkopěstírnu vyloženě jen pro svou potřebu.Dík za rady

já sám ještě nepěstoval žampíky. Rodiče pěstovávali, vždy kupovali ten naočkovaný "kvádr". Bylo to ve sklepě ve tmě, chladu a jen se chodilo sklízet. Nevím o tom, že by s tím byla nějaká zvlášť práce, ale asi hodně jejich dřiny jsem tehdy přehlížel nebo neviděl, takže těžko říct. Teď se chystám taky na ten kvádr. Prý je v Globusu, snad i v horním bachu, či tak podobně..Uvidíme, stejně tam potřebuju pro polystyren na zateplení