Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Masážní box v panelákové koupelně

Dobrý večer, prosím o Vaše názory na umístění masážního boxu(zn.Nero) do klasické panelákové koupelny. Mám trochu obavy ze samonosné vaničky, slyšela jsem názor, že po poměrně krátkém používání dochází k problémům s těsností (přechod vanička - odpad). Má,prosím, někdo zkušennost s tímto či obdobným výrobkem ? Jsme senioři a výbava boxu by mohla vyhovovat našim požadavkům.
Zdravím všechny a děkuji za Vaše reakce. marry50

tak já bych přidal zkušenosti z používání:

máme defakto tři sprch. kouty, z toho dva s masáží. předem upozorňuju, že masáž, krom začátku, kdy bysme tam vymasážovali i křečka, téměř nepoužíváme.
-ani na jednom jsme nepocítili netěsnost vanička odpad
-rádio ve sprcháči je zbytečnost- stejně není slyšet
-bílá barva je nešťastná- když valím z fachy do sprchy, je tam vidět každá špína (po každém umytí to přelajznu kartáčem). na chalupě je béžová a ta už snese
- spoje jsou buď přes silikon, nebo na "gumové spoje"- silikonu se vyhýbat, po čase začne žloutnout (i ten sebelepší) a "oprejskat"
- tady v praze máme sprcháč cca. 1.5m od hlavního odpadu. odpad od vaničky je vysoký od země cca 3-5 cm. takže malý sklon na poměrně velkou délku má za následek, že odtok nestíhá. takže mám zhruba 10 minut na vysprchování, jinak přeteče- ideální obrana před čvachtali jako jsem já. sklon už se nedá víc naklonit- protože panelák
- vanička, pokud nemá výztužné vzpěry, se musí podložit (třeba cihlama) a vypěnovat. nebude vrzat a nepraskne.
-montáž svěřte prodejci- bude ručit za práci

tak a teď přijde stežejní věta:

Jsme senioři

a

stále váhám- klasická sprchová zástěna + masážní panel, či celý komplet

podíval jsem se na to nero

[%7B927ZLc-8004%7D_nero_deep.jpg]
vidíte, jak je ta vanička vysoká? cca. výška dvou schodů. běžte na chodbu a vyšlápněte dva schody a zpět+ k tomu připočtěte teoretickou kluzkost. teď to možná nevadí, ale za 10 let to může být problém
na otázku, jestli celý set, nebo panel ve vaně, bych byl pro set, s tím, že nízká vanička a "vajíčko" uvnitř, kde se dá sednout- vážně je to pohodlnější. to nero vše má, i zbytečné rádio, jen má vysokou vaničku.

Dobrý večer kmochna,
děkuji za Váš příspěvek. Moje prvotní informace byly kusé. Neuvedla jsem, že se jedná o box, který není vybaven rádiem, ani jinou další "libůstkou", ale má sklopné sedátko a 5 cm vysokou vaničku - http://www.koupelny-bernold.cz/vany-a-sprchove-kou ty/sanipro/hydromasazniaparniboxy/produkt27534.htm l . Z důvodu problematického vstupu do klasické vany právě hledám vaničku nízkou. Přínosná je pro mne zmínka o pomalém odtoku vody při vzdálenějším umístění boxu od hlavního odpadu a možnost zpevnění samonosné vaničky podpěnováním. Vzhledem k tomu,že jsem se dostala do situace "hlavy" rodiny (zdravotní stav manžela) se vším všudy a bojím se,abych neudělala zbytečnou chybu, hledám rady u zkušenějších. Ještě jednou Vám děkuji a přeji hezký večer.marry50