Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nevím jak vychladit sud

zdravím vás,chtěli bysme dělat bečku,ale nevím jak vychladit sud do země se mi to moc dávat nechce tak nemá někdo nápad jak na to?Jo a chlazení od hospodského taky ne.
Změna předmětu, původně: Bečka
Změna kategorie, původně: Zahrada (Kurt)

S úspěchem jsme nechali vysněžit CO2 (tedy suchý led) do dvou jutových pytlů (dvojitý plášť aby to lépe izolovalo a neodpařil se příliš rychle) a tím obložili sudy s pivem. Vydrželo to chladit cca 30 hodin a pivo bylo při venkovní teplotě třicet nad nulou perfektně pitelné po celou dobu.