Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dopravní nehoda.

Čau, už jste se někdy nachomýtly k dopravní nehodě s vážnějšími zraněními? Já dnes ano a abych řek pravdu nevěděl co mám dělat, tak jsem akorát zavolal na 112. Jestli jste vy narazili na dopravní nehodu, jak jste vy postupovali?

Autem moc nejezdím. I v metru lze zachraňovat životy. Před rokem ve stanici Smíchovské nádraží se k rozjíždějícímu metru přiblížil dostatečně alkoholem posilněný chlap, dotek - let vzduchem - dopad hlavou na dlažbu (boule na hlavě jako kráva, pravděpodobnost otřesu možku). V okolí bylo dost lidí a minimálně 3 lidi vytáčeli linku první pomoci. Byl tam i týpek co dal letce do minuty po události do stabilizační polohy na bok, a potom vytáhl z batohu lékárnu! I takový nenápadní lidi jezdí veřejnou dopravou :-). Bylo tam dost lidí na pomoc a čumendu, tak jsme nezacláněli a raději odjeli, nevím jak to dopadlo.

Jinou příhodu mám u metra v Kobylisích, z podchodu ke katastrálnímu úřadu. Je tomu asi rok. Na zdi byl papír, kde sháněli svědky k přepadení člověka ve večerních hodinách. Údajně tři opálení lidé přepadli jednoho člověka, úderem do hlavy ho přiměli ke spánku, a potom ho okradli. Měl tam ležet zhruba půl hodiny než se někdo odvážil zjistit jeho životní funkce a zavolat mu záchranku, ono v sousedství je fontánka velmi oblíbená a okupovaná bezďáči. Lidi jsou už prostě otrlí a připosraní, nechtějí si dělat starosti. :-/