Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na wc je stale zapach

Prosim o radu.Mam misu wc primo na septiku.Je zaustena novodurovou trubkou na ktere je gumova manzeta. Na ni je posazena misa wc.Na wc je stale zapach. Zapach prochazi splachovacimy otvory.Jak tento zapach odstranit? Dekuji za kazdou radu.
Změna předmětu, původně: wc (Kurt)

edit:
Pardon, nechtě jsem se překlik, měla to být reakce na tazatele.

Tak ještě jinak ...
Zkus na to jít pozorovatelsky vylučovací metodou a teď trovna nemám na mysli vylučování ve smyslu lidského těla! :-D
Bedlivě zmapuj, jak rychle místnost zasmrádne. Tedy za jakou dobu po vyvětrání zapuchne.
Sundej WC mísu, hrdlo trubky utěsni, zahadruj, zaigelituj, prostě libovolně vhodně uzavři cestu zápachu z trubky do místnosti.
Až zatarasíš cestu skrz trubku, spusť časomíru a pozoruj zda se v časovém limitu smrádek objeví.
Opravdu bych si tipnul, že to přichází přes vodu v sifonu.

Víš z kolika % je septik zaplněný?