Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Betonová dlažba zašpiněná od stavebního lepidla a fasádní barvy. Jak na to?

Zedníci byli prasata a zasvinili dlažbu kolem domu. Fleky od stavebního lepidla se jakžtakž dají odstranit drátěným kartáčem, ale dlažby je moc a ručně se mi to dělat nechce.

Zkoušel jsem Beton Cleaner, který by měl odstranit lepidlo, ten nic moc.

Drátěným kartáčem částečně odstraním i flek od barvy, ale zůstane v pórech a na to bych už potřeboval nějakou chemii.

Je něco takového? Prosím jen odzkoušené rady. Díky.

Na lepidlo pomůže kyselina solná,na fasádu nechat déle působit,mám to na vlastní kůzi odzkoušené.Polej to kyselinou a ze dvě minuty nechat a pak to splachnout větším množstvím vody:ALE POZOR NENADÝCHAT SE VÝPARU PŘI REAKCI S VODOU,POUŽIJ RUKAVICE RESPIRÁTOR A BRYLE!!!!Kyselinu koupíš v každé drogerii.