Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sršni

dobry den
potrebuju poradit jak se zbavim sršnu jsou u tramu ve streše ale neni tam zadny pristup leda rozebrat strechu ale to by je asi dost rozdrazdilo diky za rady

Na podobné breberky mi celkem fungovaly sirné knoty - ale to jde aplikovat někde v zahrádkářské kolonii, kde se narovnají do nějakého plechového rendlíku aby se zapaloval jeden od druhého, zapálí, strčí na půdu a přijde až za týden. A nejsem si jistý, jestli se ty knoty ještě dostanou, měl jsem starou zásobu.