Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podkrovní byt.

Bydlím ve starším domě,kde Ferda mravenec z jednoho udělal dva byty.Podlaha nevrže,ale příšerně se houpe,když vedle v bytě zadupají.Zvuková izolace je nulová-příčka je prapodivný materiál s povrchovou ůpravou a lá umakart a tepelná izolace od půdy je také pojem neznámý.Jaký mám použít materiály,abych nemusel všechno bourat.A lze odstranit houpání podlahy.Pokud jde o tepelnou izolaci,mám otevřené všechny okna,vzduch se nehne a mám v bytě 29 stupnů po celý den a v zimě při topení akumulačkama ůžasných 15 stupnů.Děkuji všem za radu,co použít za materiály.

takhle na dálku těžká rada. Proti teplu/zimě jen přidat izolaci, tedy nejspíš stropy dolů a přidat. Možná jen rošt a přidat, ovšem kde a jaká je tam parozábrana? Kolik a jaké izolace tam je, co je to za střechu, skladba? Podlaha, z čeho je podlaha>složení od souseda až k Tobě?
Nebo bez zásadní rekonstrukce - přikoupit topení a klimatizaci.