Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přečerpání benzínu

Mám problém,potřebuji vyčerpat nádrž u renaultu 19 a nevím jak na to.Auto jsem opřel o strom a je na odpis.Chci jej dát na likvidaci a je mi líto tam nechávat bonus v podobě skoro plné nádrže benzínu.Zkoušel jsem hadičku jak kdysi u staré stovky ale nejde to chytá to pořád vzduch.V kufru je víko nádrže a nevím jak ho otevřít.Chtěl bych to udělat nějak inteligentně,ne jako někteří občané co udělaj díru šroubovákem a chytaj to do lavoru.Dík Vašek

Díky za rady,nakonec jsem v kufru našel víko s čerpadlem,oddělal a dal hadičku.Vzal jsem několik nádobek,nasál benzín(2krát se napil) a mám všechno venku.Zůstalo tam trochu abych dojel jeden km do sběrných surovin.Taky mě radil známý abych udělal průbojníkem díru a dal tam lavor ale nejsem tak sběhlý aby mě tam nenapadal bordel.Vašek

Musíš si najít starší milenku co nosí punčocháče, v nestřeženém okamžiku ji je vezmeš, Přeřízneš Petflašku a máš trychtýř, přes který dáš punčocháče a můžeš cedit.:-D. Do jedné nohavice dej houbu a půjdou ti fantasticky sunávat mouchy při mytí, bez poškození karoserie.