Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pouziti troj fazoveho prudoveho chranica

Prosim Vas. Mozem pouzit troj fazovy prudovy chranic a zapojit mu len jednu fazu trebars na kupelnu? Mam totiz trojfazovy prud chr. ktory mi dal kamarat a je mi ho luto vyhodit tak ci ho ozem pouzivat len v jednej mensej casti siete pretoze nechcem davat cely dom pod prudovy chranic.
Dakujem

Mam za to ze potrebuje vsechny faze na vstupu pripojeny, na vystupu bejt pripojeny nemusi.(je to z principu diferencialni transformator, ale trojfazovy trafa nebyli nikdy moje silna stranka)

Ale jinak - dal bych na nej vsechno co jde, ne jenom koupelnu. Chapu ze treba zasuvku pro lednici lidi na proudovej chranic nechti a ze se boji, ze vypadne proudovej chranic a doma nic neuvidi, ale podle me je chranic na cely dum dobry reseni. Jeste lepsi je teda mir chranice dva nebo tri, ze kdyz neco vypadne zbytek bezi, ale zasuvky si myslim ze by meli bejt pod chranicem vsechny - a ne jenom proto ze to chce norma.