Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nádobí po umytí v myčce smrdí.

Dobrý den,
mám dotaz na uživatele myček.
Můj problém, jak už název napovídá :-), je
v tom, že když zapnu myčku a umyji nádobí,
tak to nádobí je sice umyté, ale smrdí.
U talířů a hrnců to člověk nevnímá, ale
jak si udělám šťávu do sklenice a piju ji
tak se to ani nedá pít, smrdí to jako starej hadr.

Nevíte někdo čím to je?

Mám myču Bosh, a používám tablety a sůl.

Díky Dom

Nóóóó to zní rozumně :-)

Máš asi pravdu, ja tedy jen vysunu oba košíky ven a necham
to okapat, ale je možný, že to nádobí co je ještě skoro v myčce načichne.

No asi si rozlouskl problém, chvála Tobě Yardo :-)

Zkusím ho dneska umýt a hned vyndat a uvidím jak na tom bude.

Díky za ochotu.

No to se mi moc nezda, ja nechavam nadobi v mycce po umyti treba celej den ( vecer umeju a pak druhej den po obede vyndam )uz i kvuli ususeni, parkrat jsem ho vyndal hned a musim ho pak otirat a to je vopruz 3-[.

Pokud by to ale bylo tak, tam mam v mycce vuni, ale hlavne kvuli tomu, nez ji naplnim spinavym nadobim, ale je fakt , ze i po umyti to nadobi krasne voni.

Nevim co je to za firmu, kupuju ji v Rossmanu za 19,- a vydrzi 2-3 mesice !!
Je myslim ze je to grapefruitova jeste s necim, takovy dva zeleno-oranzovy pulkruhy ;-)Vuni je mraky, ale mel jsem i za 65,- od calgonu a ta byla za 3 tydny vycpela.

Takže je lepší, když bude smrdět ? Asi ne .

A že má být nádobí INDIFERENTNÍ je asi trochu mimo mísu ne ? Máš asi na mysli jeho vůni, či zápach,barvu, materiál ?? Ale nádobí samo o sobě "NEUTRÁLNÍ" není.
Tak až budeš příště zase používat cizí slova, tak k tomu přihoď i podmět, kterého se to týká .

Smradlavý nádobí je zaručenej recept na hubnutí. Pokud se u oběda skloním nad talíř a ucejtim ten puch, mam po chuti. Nádobí smrdí, pokud se do myčky dá něco od vajec a od masa(nejhorší je kuřecí a ryby)Nejvíc je to cítit z hrnků, talířů a sklenic.Od toho načuchne i další nádobí.Když vyklízím myčku,tak to co smrdí, přemeju ručně.Ten smrad dostanete dolu jen Cifem(Jar nefunguje) a houbičkou..Umeju, utřu a očucham.Někdy to musím vzít 2x.Pak to nějakou dobu zas vydrží.Myčka je cítit stejně i když používám přípravky na čištění myčky a vysokou teplotu.Proto ji taky občas umeju Cifem ručně a sítko z plastu dam do Sava.Nic jinýho bohužel nezabírá. Jakmile nádobobí načuchne, tak myčka to dolu nedostane. Ani se nedivim, když se furt výrobci předháněj, kolik vody myčka ušetří. V tom malym množství to nadobí možná umeje, ale oplachování nic moc. A všechen ten sajrajt a chemii z tablet do toho nádobí zaleští. Dobrou chuť! Závěr je blbej-občas holt musíte použít ruce :-/

Zdravim znama resila stejny problem po asi 3mesicich badani a zkouseni ruznych chem.sracek se zjistilo ze to celou dobu jde zpet ze syfonu..

a verim tomu ze je to problem vsech mycek co hned jako nove smrdi.. a jsou napojene do syfonu

rozhodne doporucuji odmontovat syfon a vycistit