Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výměna manžety

lidicky, kdo menil manzetu u kloubu v servise, kolik si za to rekli?
mela jsem tam prasklou manzetu, odvezla jsem to do servisu,
udajne je praskla manzeta nekde u kloubu a ne ty obyc u poloosy?
A ceni si to nejak prazvlastne

I já jsem chtěl reagovat na výměnu manželky. Když to je ale o manžetách, tak se nemohu zbavit pocitu, že na poloose jsou manžety dvě a to jedna u kola a druhá u převodovky do které je poloosa zastrčena. Je možné, že bude nutná rozdílná montáž a s tím i spojené náklady.Případné sejmutí homeokynetického kloubu, jeho opětovné nalisování atd.