Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výměna manžety

lidicky, kdo menil manzetu u kloubu v servise, kolik si za to rekli?
mela jsem tam prasklou manzetu, odvezla jsem to do servisu,
udajne je praskla manzeta nekde u kloubu a ne ty obyc u poloosy?
A ceni si to nejak prazvlastne

Musíte se uvědomit, že to je demontáž celého uložení pohonu kola, uvolnění spodního ramena, aby se dala poloosa vyjmout pokud je to krátká poloosa a v případě dlouhé i její uložení, aby nevibrovala při jízdě. Toto je laická odpověd. Poté následuje demontáž poloosy na výměnu manžety, což samo o sobě také není nic snadného. Je to , ale levnější než nákup nové poloosy v případě poškození stávající, kde se stejně musí provádět stejné úkony. Proto se nedivte, že to není levná záležitost.

auto octavia/1,9tdi/automat a jednalo se o vymenu manzety prevodovky.
Co mi nejde do hlavy je skutecnost, ze jeden servis rekne, ze se jedna o prasklou manzetu na poloose (oprava pry do 1000kč) a v druhem servise se na to podivaji a stoji si za tim, ze manzeta praskla na poloose neni a po odkryti cehosi (nejakeho plastu) zjisti, ze je praskla manzeta prevodovky (oprava cca 1500,-). No a ted komu verit :))

Nejlépe dát těm dvěma servismanům na sebe tel. čísla, ať si můžou vzájemně zatelefonovat a domluvit se "kdo z koho". :-D

Je to patová situace. Co se zeptat někoho třetího? Byl jsi u toho, když tu závadu hledali a našli? Viděl jsi to?
Pokud se dva neshodnou a nechvátáš a nemusíš nutně jezdit, tak zkus oslovit někoho dalšího.
Může to vyjít jako rychlejší a levnější řešení, protože pokud provedou opravu a problém bude nadále přetrvávat, další řešení ti vezme jen další čas a peníze.
Proto bych šel cestou "víc hlav, víc ví" a když se dva shodnou, je to jasné ... :?:
Přeji rychlé vyřešení.

nu rozumim :) jsem zenska, ukazou mi na auto, reknou, ze je to tak a ja jim (ackoliv nerada) uverim :)) udrzba auta u me zacina uzivanim, vyluxovanim, umytim a konci ukonem doliti vody do ostrikovacu :))na dalsi level se nemam sanci dostat :) Poradim se s treti stranou..a uvidime..nu je to zapeklite, dneska aby clovek nekomu duveroval :)

I já jsem chtěl reagovat na výměnu manželky. Když to je ale o manžetách, tak se nemohu zbavit pocitu, že na poloose jsou manžety dvě a to jedna u kola a druhá u převodovky do které je poloosa zastrčena. Je možné, že bude nutná rozdílná montáž a s tím i spojené náklady.Případné sejmutí homeokynetického kloubu, jeho opětovné nalisování atd.