Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem slimáci

Ahoj lidi, tak jsem dnes po dešti vyrazil na zahrádku, a nestačil jsem se divit, co jich vylezlo. Tak jsem se vrátil pro nůžky a už jsem jel. Když to bylo přes sto, přestal jsem je počítat. Ale zjistil jsem jednu zajímavou věc-téměř všichni směřovali na jih. Možná je jim tu chladno, a kdybych je nerozstříhal, třeba by odtáhli do teplých krajin...

Kvuli slimejsum, kteri zrovna spechali na pivni kelimek nekam k sousedovi si nicte travu:-D

kdyz to nebudete praktikovat pokazdy co pujdou o dum dal na zejdlik tak maximalne pocitejte s tim ze vam to bude ochcavat pes(psy) a kdejaky kocky furt dokola.

Hlavne jim nedavejte pivo.Proto jich slo kolem Vas tolik. Ty ho cejtej na kilometry daleko a zbytecne je tahate k sobe.