Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Felicia 1.6 - škrtící klapka

Dobrý den,
chtěl jsem vás požádat o radu.
V poslední době se na mojí felicii 1.6 objevil problém, že jakmile se motor zahřál na provozní teplotu, tak volnoběh kolísal a často to zdechlo.
Auto jsem odvezl na diagnostiku, kde byla provedena. Dále byla nastavena, vyčištěna a bylo vyměněno čidlo teploty chladící kapaliny.

Problém ale nebyl vyřešen a automechanik mi řekl, že jediné řešení je asi už jen koupit novou klapku za 5000.

Díky moc dopředu za návrhy, jak to vyřešit.

Zdravím ja měl úplně stejný prblém ale klapkou to není je to výfukem tou odpruženou častí jestli chcete tak vám poradím tadyk máte muj meil JANDASTYCH@seznam.cz v případě zájmu zařidím aji levnou opravu jsem z Otrokovic