Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem plevel v travniku

strikate nejakymi herbicicdy travnik proti plevelu? Mame velkou plochu travniku a plevele je tam docela dost, zmizi castym sekanim (castejsim?) nebo strikate, aby ste se ho zbavili? Kdyztak cim? Dekuji

a jeste jsem se chtela zeptat na jednu vec. Po vertikutaci jsme slepa mista dosazeli travou, puvodni treba byla urciteho typu, ale takovou znalost nemam a koupila se seminka na travnik na zahradu..no a ma jinou barvu, takze tam kde se zaselo do slepych mist je rozdilne zbarveni..zbytek travy je svetle zeleny, dosazena mista jsou tmave zelena..zmizi to casem? dekuji