Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem připálené jídlo

Připálila jsem pokročilý základ na houbovou omáčku. Jak se zbavit pachu připálení, poraďte prosím. Nemám suroviny na další vaření. Děkuji.

Hodit kus tvrdšího chleba do omáčky, povařit, chleba vytáhnout, než se začne rozpadat. Údajně to vytáhne připálenou příchuť. Samozřejmě nesmí být spáleno "na totáč".
Zdroj: drahá polovička. Prý to už zkoušela, asi celkem úspěšně, protože o tom nevím... Anebo prostě sežeru všechno. :-)