Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze predelat i trouba na propan butan?

Dobry den,mam takovou otazku.Mam stary sporak a chtel bych ho predelat na pb,vim ze staci vymenit trysky u plotynek,ale co s troubou,jde taky predelat?co to me to vubec bude cca stat,celkove predelani?at vim jestli to ma smysl nebo ne.dekuji za odpovedi.
Změna předmětu, původně: Zle predelat i trouba na propan butan? (L-Core)

vše závisí od stavebního rešení, ideálni stav je, z bezpečnostních dúvodú, pokud je lahev PB venku, mimo objekt ve vetraném prístrešku, je provrtaná zeď ve které je chránička, chráničkou prostrčíš pancérovou hadici, chráničku utesníš penou aby dírou nelezli maravenci a jiná haveď, pripojíš hadici na redukční ventil, pripojíš ke sporáku, samozrejme závity na redukčním ventilu a pripojení u sporáku musí odpovídat velikostem závitu na hadici, pokud tomu tak není, musí se to napravit našroubovánim redukcí, skontroluješ tesnost spojú roztokem peníciho prostredku a pokud spoje jsou tesné, neregistruješ tvorbu bublin, múžeš varit,

správne by mel pripojení u stabilne umísteného plynového spotrebiče provést a skontrolovat odborne spúsobilý človek s papírem, tedy prostrčit hadici, našroubovat ji k sporáku, skontrolovat spoje, skontrolovat sporák

nekdo na to kašle

protože se ale ptáš na tento prostinký postup, obetuj nejaký finanční obnos a dej si to udelat

ty múžeš tak pripravit prístrešek, provrtat zeď, zapravit chráničku vyspravit omítky, vymalovat a zamést bordel

.... :puff: