Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Univerzální pneumatiky

Dobrý den, tak mě napadlo, že teď, když je schváleno povinné používání zimních pneumatik (pochopitelně v zimě), jak je to s použitím celoročních? Budu je moct používat i v zimě, nebo jsou už vlastně k ničemu?
Nejde mi o vhodnost použití, vím že jsou vždy horší než speciálky. Ale vzhledem k vyhlášce.
Děkuji.

7 let staré téma napadené reklamními agenty - zamykám. (Kurt)

Dobrý den všem, jsem rozhodně pro přezouvání pneumatik na letní a zimní. Nedávno jsem zrovna řešila koupi nových zimních pneumatik, jelikož staré už nebyly na zimu do sněhu a náledí tak spolehlivé. Já bohužel úplně výběru nerozumím, ale skvěle mi poradili zde Když nejdou kšefty, zaplaťte si reklamu. Ceník je dole. (karel). Pneumatiky jsem koupila za rozumnou cenu a vše funguje jak má. Pokud si i vy nejste jistí jaké pneumatiky vybrat, otočte se na tento obchod.