Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bourání části domu

Zdravim vsechny,
muzete mi prosim nekdo poradit jakym zpusobem zajistit bourani casti chalupy? jde o starou chalupu, ke ktere je pristavena dalsi cast cca 2,5x7m. firma si to vycislila na dost penez, a proto to chci resit sam (nemam s necim takovym zadnou zkusenost). problem vidim v tom, ze cca 2 metry od bourane casti je plot souseda a od neho cca 2 metry ma svuj barak. nechci zvysovat naklady tim, ze mu zborime plot, poskodime barak nebo zahradu...jak mam technicky postupovat? jakekoliv rady nebo zkusenosti uvitam...prikladam foto pro lepsi predstavu. Diky :o)
http://softwarepolice.sweb.cz/chalupa/DSCN8734.JPG

Postup je jednoduchý, postupné oddourávání zhora. Jednoduché rychlé, jediný problém je množství suti a odvoz NĚKAM.

Do dvorka zacouvá velký vlek, na klacky a vlek přiděláte plachtu do výšky, abyste co nejvíce bránili prachu a drobnostem k sousedovi...

Mechanizace= lehčeji, rychleji ale více prachu a cena...
Ručně opak.

ja bych se toho nebal:) nevim z ceho je ta chalupa postavena ale kazdopadne cely to rozebrat jen tou palici bude asi celkem fuska.... ale urcite by to slo... jinak bych treba zauvazoval o pujcce nakyho bouraciho kladiva..vyjde to tak na 400kc na den a sklada se cca 10titis zaloha a leseni bych si pujcil rovnou s tim.. takovou tu hlinikovou kostku. ta na tohle bude stacit, je to lehky,prenosny..

o bouracim kladivu jsem taky uvazoval, ale nedokazu si predstavit jak to s tim jde (resp. o co rychleji nez s kladivem). na hlinikovou kostku jsem neprisel :o) ale je to vyborny napad...jeste mne tak napada, co se suti (cca 30m^3), koukal jsem na nejake inzeraty, ze nabizi sut za odvoz, ale jestli se nekdo chytne nevim...jinak je barak z cihel, je v 1/3 praskly (z hora dolu) a je trochu nakloneny ven...