Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Schody - lakovanie

dobrý vecer máme takýto problém ,

dali sme sa svojpomocne do obkladania betonových schodov , dyhové dosky a dubove listy , namorili sme to liehovým moridlom , vsetko v pohode .....
a zacali sme lakovat epoxidovým dvojzložkovým lakom - matným , prvá vrstva úplne v pohode , vsetko OK , ale dnes na druhý den, pri druhej vrstve ked zacal lak zasychat blednut na bielo , je to ako by to posypal snech ,alebo ako namrznuté , neviete kde moze byt probém ??? Vysoká teplota ??? malá vlhkost ??? špatný pomer ??? alebo nieco iné ??? Uz sa z tým niekto stretol ??? Lak sa nanášal striekacou pištolou

Dakujem za akúkolvek radu

takto vyzerajú schody po druhom lakovaní , jeden starý majster nám povedal , ze v hadici mohlo zostat trochu vody a ta mohla toto urobit pri striekaní. Dalsia vec , isli sme lak reklamovat a predajca bez mihnutia oka to zobral na reklamačku , lak mohol byt zle uskladnený , tak uvidíme.

[http://img14.imageshack.us/img14/2712/imag0121x.jp g]

Uploaded with ImageShack.us