Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zesilovač z rádia

Zdravim,
měl jsem takovej nápad,jestli by šlo udělat z obyčejného rádia takový malý zesilovač k PC na který by se připojili reprobedny. z rádia by šel 3,5 jack do pc a tam někde by byl přepínač zda brát signál z PC nebo klasicky z antény a chytat FM rádio. Má někdo s tímto nebo něčím podobným zkušenosti? Každá rada se hodí. Nevím jestli to je vůbec realizovatelné, ale přišlo mi to jako dobrý nápad. Díky za rady.

Teoreticky by to jít mohlo, i když pokud je v rádiu asfaltová kapka a elektronika pod ní, tak asi těžko. Ale myslím že je to škoda práce, zašel bych do hyperqelbu a koupil bych nějaké low-end bedýnky.
BTW: To rádio máte (typ, fotka) nebo si jej teprve chcete koupit? U některých rádií je už s připojením PC počítáno.