Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Když prská zásuvka, žere proud?

Ahoj,

mam menší dotaz na elektrikáře, bydlím v pronajatym bytě a v koupelně mi docela hodně prská zásuvka. Nedávno mi šéfik ohlásil že je tam hodně velkej nedoplatek za elektriku (2104kWh na VT a 4285kWh na NT což je prý 30942kč). Jelikož mam doma jen lednici, pračku, myčku (vše áčko), jednu televizi, notebook, a bojler na NT (bydlíme tu 3), tak mi nejde do hlavy, kde by se ta eletřina ztrácela. Je možný že si veme hodně i ta prskavka i přes to že na ní neni nic napojenýho? Je možný že by se ta elektrika mohla ztrácet i jinde?

díky moc

Mam dotaz, mam novou elektriku v celém bytě v mědi a nové jističe a když připojuju některé věci do zásuvky,tak je vidět,jak v ní zajikří.. Je to velký problém? Zásuvky mam z firmy, která dělá elektroinstalace, takže předpokládam, že zásuvky jsou kvalitní...