Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pružinová houpadla

Dobrý den,

provádíme s manželkou rekonstrukci zahrady a rádi bychom zde vybudovali pro naše dvě malé děti takový "hrací koutek", kde by bylo pískoviště, prolízky atd. Na internetu jsem narazil na pružinová houpadla (viz. odkaz). Myslíte, že by bylo náročné vytvořit něco podobného?

houpadlo_pejsek.php

Cena je poměrně vysoká a já si myslím, že vytvořit doma v dílně něco podobného by nemuselo být tak těžké, jen si teda lámu hlavu s bezpečností. Co myslíte, je to ideální atrakce na zahradu pro děti? Houpačku a prolízku má každé dítě, tak bych trošku něco originálnějšího. Díky za tip

Dobrý den, sám jsem něco takového dělal a asi bych to i prodal, pokud byste měl zájem třeba jen mrknout napište mi na můj email Milanmegan@seznam.cz s předmětem: pružinová houpadla a já vám pošlu fotku. Mějte se s pozdravem Milan.