Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Autogen

Zdravím.Chtěl bych poradit.Můžu koupit autogen s neregistrovanýma flaškama.Je kompletní.No a jde mi o to,že bych ho rád udělal mobilnější a tím myslím,že bych rád menší lahve.Dají se někde koupit?Ty velké bych samozřejmě pak rád prodal.

Dobrý den,neřešte zde hračky na PB,mizerně s tím zavaříte plech na autě,natož řezat kolejnice,vím o čem píšu ,pracoval jsem jako údržbář,autogen denně v ruce.Autogen bych nechěl ani zadarmo,je to jen starost v baráku,zažil jsem dvakráte zpětné šlehnutí do hadic a zpěťák selhal,ulítly budíky na flašce.Ani jako kutil nevidím v dnešní době rozumné využití autogenu.Pokud by se něco stalo,pak je to jménem republiky.Sežeňte pojízdnou dílnu s autogenem,dáte jim na pivo a máte klid.:-)