Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domaci pekarna - co k tomu

Ahoj,

mel bych na Vas dotaz. Objednal jsem dnes pekarnu: kenwood-bm-450 a rad bych ji dal jako darek. K tomu ovsem potrebuju nejakou mouku nebo smesi predpokladam aby ji slecna mohla hned odzkouset...

Prosim tedy uzivatele pekaren, doporucite mi nejake smesy nebo prisady k tomu, abych se mohla pekarna ihned odzkouset? budu rad za odkazy na vyrobky na eshopech, abych videl, jak vypadaji a v tescu je pote mohl koupit :)

Dekuji

Mám pekárnu Harmony od ETY,v ní jsou i recepty,které využívám protože směsi jsou drahé.A lze v ní péci i vlastní,vyzkoušené recepty.Já v ní když potřebuji,zadělávám i na knedlíky.Pokud máte zájem,recepty oskenuji a pošlu z emailu 1.9.6@seznam.cz.Tak dejte vědět.