Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základní deska pod bazén - šalunk

Pod bazén 5x3x1.2m nám bylo doporučena základová deska vysoká 15cm . Jak bych měl udělat tu výšku 15cm šalunku okolo desky ? Nechat si nařezat prkna vysoká těch 15cm a betonovat zaráz , nebo nižší prkna a betonovat na 2x ? Nebo , kdo jste něco takového už pod bazén dělali , jak jste řešili šalunk a betonování ?
Děkuji

Chlapy,mám stejný problém co je lepší dát pod kulatý bazén 3,66 x 0,91 cm.
Beton s výztuží sítě nebo jemný štěrk či postačí extrudovaný polystyrén.
Už po tři roky kupuju novou vnitřní folii.
Díky Lukáš

lukas.pazitny@seznam.cz