Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto poraďte benzínovou sekačku na trávu

sháním nějakou trošku kvalitní benzínovou sekačku na trávu. důležitá je u ní regulace rychlosti pojezdu s pohonem zadních kol a vzhledem k tomu, že ji bude šoférovat žena po šedesátce, tak aby měla lehčí startování.

vzhledem k velkému záběru, velikosti koše a regulaci rychlosti pojezdu by se mi líbila třeba tato:

www.sekacky-online.cz/sekacky-online-cz/partner-p53-875dwa/

bohužel má pohon na přední kola, což prý je někdy problém, že do kopce někdy nezabírají. zajímaly by mě vaše vlastní zkušenosti a nějaký tip, protože já s tím zkušenost nemám vůbec žádnou . díky

STIGA pokud chcete ušetřit a něco od toho očekáváte např tato.

www.stiga-shop.cz

Můj favorit je http://www.stihl.cz/Produkty-VIKING/Zahradn%C3%AD- seka%C4%8Dky/Benz%C3%ADnov%C3%A9-seka%C4%8Dky-Seri e-6-pro-velk%C3%A9-travn%C3%AD-plochy/21100-740/MB -650-VM.aspx ale to už je kapku o penězích.

jinak doporučím všeobecně jakoukoliv s motory BaS ale zase píšete že je to pro starší dámu tak bych volil ač nerad motory Honda,které se vyznačují lehkým starováním-ale drahou všeobecnou údržbou.