Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záruka + vrácení peněz

Zdravím Vás, chtěl bych se Vás zeptat, jak to chodí při reklamaci. Koupil jsem si motorku a něco bylo s motorem, protože byla velká vůle na ventilech a byly ucpané mazací kanálky. Tak jsem jí reklamoval. Vyměnily novou hlavu motoru a když jsem si jí dovezl domů, tak asi po 15min začal motor vydávat znovu klepavé zvuky. Tak že jsem ji reklamoval hned znovu. A teď se Vás chci zeptat, co bych měl nebo mohu udělat abych dostal peníze zpět, když už v motorce a značce nemám důvěru. Někdo mi říká, že by peníze měly vrátit po dvou stejných reklamací a někdo zase říká, že po třech a nemusí to být stejná vada. Tak jak to tedy je? Mohl by někdo poradit? Díky

Nebylo by špatné tady uvést co to bylo za firmu a typ motorky.
Se mnou vyj..ali u firmy Werco s reklamací křovinořezu Hecht - poprvé mi to opravili (prý špatné ložisko), ale když jsem to po opravě chtěl zase používat, zase se ten krám porouchal. A to opravit v záruce odmítli, prý špatný benzín - podle mého názoru ta první oprava byla zfušovaná. Tak jsem ten krám hodil do garáže, teď se ohlížím po něčem novém, tráva potvora zase roste, ale výše zmiňované firmě a značce se obloukem vyhnu.