Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lupance

Zdravím,před 2 roky jsem renovoval balkon. Na hranu balkonu ( tvořila ji traverza ) jsem flexibilním lepidlem přilepil Al parapet, přes něj dilatační pásku atd.Celé jsem to pak natřel tekutou lepenku a vystužil perlinkou. Dlažba tam zatím není.
Teď je ale problém v tom, že jak se trochu někde něco ohřeje ( od slunce) tak tam někde vznikají lupance , že nás to někdy i probudí ( je to vedle ložnice).Je možné ,aby
vlivem zůznych tepelných roztažností železa a hliníků vznikaly tyhle lupance?

Ještě jsem upravoval zábradlí , tvoří ho kostra z jeklů a vodorovně jsou přišroubovaná prkna.

Pod balkonem je stříška z polykarbonátu, která tam je cca 10let a před opravou balkonu tyhle praskance nebyly. Už jsem všechno co mě napadlo a co jde buď úplně povolil nebo utáhnul kůli omezení pnutí ,ale pořád to je stejné.Už mě fakt napadá jen ten parapet.

Zdravím, tak jsem odseknul kus parapetu a ty lupance se podstatně zmenšily. Takže si nechám udělat Cu parapet. Potřeboval bych poradit, jak ho připevnit.Nechci ho lepit natvrdo. Udělal bych to takhle. Na hranu balkonu ( tvoří ho traverza ) podlepit neutrálním silikonem, kraj parapetu přišroubovat pomocí hmoždinek k betonu, přes tuto hranu nalepit dilatační pásku, potom tekutá lepenka atd.Je to takhle dobře nebo to udělat jinak. Díky za případné reakce.:-)