Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké zvolit úspornější vytápění do místnosti domu

ahoj,za měsíc se stehuji do domu,dum je stary z klasické pálené tašky bez omítky,takže teplo se tam asi moc neudrží,budu obývat 2 mistnosti+ koupelna a zachod,tam dám ale jen elektrické přímotopy.Do domu je přiveden levný tarif proudu pro elektrické kotle.Potřebuji tedy na zimu vymyslet vytápění těchto 2 pokoju.Někdo mě radil křemíkové panely,že je to velmi příjemné teplo t toho a má to odběr asi 700W,nebo tam dát olejové radiátory .První pokoj je menší ten má asi 20m a druhý max 25m.V létě ještě budu dávat plastové okna...dík za radu

takže spotřebu to má 750W ?to by bylo dobre a muzu se zeptat ,ajak je to složité na instalaci a jestli je možné aby to vytápělo malé 2 místnosti?A ještě by mě zajímalo,jestli to není moc hlučné v noci....dekuji