Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hnojení trávníku x pes

pohnojili jsme travnik granulemi, jsou tusim od Agro (prodavane v plastovem kbeliku), nevite, zda to neni nebezpecne pro hafany? Radsi jsem je tam ted pres svatky nepustila, ale nevim, zda je to nutny, nebo zbytecny? Poradte prosim, na krabici jsem zadne info nenasla, ani o nebezpecnosti ani o nenebezpecnosti :)

Po vydatném zalití/dešti počkejte než trávník vyschne, a pak tam psa klidně pusťte. Sice by mu to asi nic moc neudělalo, ale přece jen na dusičnany jsou psi hákliví a pokud by se mu granule dostala mezi packy, tak by ji při čištění spolkl a bylo by mu dost mizerně. No a jestli je to hnojivo proti kyselosti, tak tam bude může být hydroxid a ten by mu podráždil packy.