Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zarovnat zahradu?

Zdravím,
Moc moc prosím potřebuju zarovnot zahradu!
Koupil jsem si byt s malou zahradkou před barakem cca300m2. Co jsem zjistil od sousedu tak o tu zahradu se vubec nestarali takže půda je jak kámen a taky samý kámen, samá díra a krtinec co pamatuje Masarika.
Tak neznáte nějaký způsob (jednoduchy :-) ) jak tu zahradu dát do roviny, trochu provzdušnit a vybrat ty přebytečné kameny?

A to nejduležitější, RUČNĚ to dělat nechci, zkoušel jsem kousek (porýt-pokopat-prohrabat)už se mi o tom i zdá:-) ne fakt už nechci!

Neznáte nějaký stroj který bych si mohl na tuhle práci půjčit? a kolik tak může stát ?
děkuji vám moc

Přátelé 300m dyť tam se technikou ani neotočíte, teď dodělávám zahradu kolem baráku, 3000m2 a funguje 100% jen motyka hrábě a lidské sádlo. A hodně a hodně hodin práce. Ale abych byl upřímný měl jsem tam půjčený rotavátor z půjčovny 450kč na den. ale stejně se na to potom musí s hráběma.

Zdravím,
když se někomu zdá málo 300m2, tak bych tu měl podobný dotaz já. Problém je obdobný.

Potřebuji dostat z navážky kamení a plochu následně zarovnat a osít trávou. Terén je nerovný (jak jinak u navážky), pouze rovnaný bagrem, který to rozhrnoval. Ale ta plocha - je to cca 5000m2 + dalších cca 2000m2 na přilehlých plochách.

A zajímala by mě opět nějaká technika na vybrání kamení a srovnání takového terénu - ručně to dělat opravdu nechci.

Díky za náměty