Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podemletý plot vodou na chatě. Koho na to zavolat?

Zdědil jsem po rodičích, kteří náhle rychle zemřeli chatu.
Potřeboval bych poradit nějakou firmu z blízkosti Zlína, která by si s tím dokázala poradit.

Okolo plotu teče potůček, ale přes letošní zimu to poněkud podemlel a plot tak tak, že stojí.

[http://kutilska.poradna.net/file/view/1054-imag014  8-jpg]

[http://kutilska.poradna.net/file/view/1060-imag015  4-jpg]

Která firma by byla ochotna se tímto zabívat?

Henessy boduje a vtipkuje. :-D
Musím s ním souhlasit a také se Starým Čumilem.
Uvědom si, kde končí hranice tvého pozemku a podle toho jednej se sousedem, kterému patří ten vedlejší. Přirozeně to bude někdo ve "státním stylu" a bude to nelehké, ale vytrvej.

Pokud budou lehkovážní, tak když jim sdělíš, že by ses s nimi nerad viděl přo příležitosti projednávání následků úrazu/úmrtí dítěte, jistě ti začnou rouzumnět a věci se dají do pohybu. Píšu to tak záměrně, protože tohle bude stát vlastníka/správce jen vydání a nic z toho a podle toho se k tomu pravděpodobně bude stavět.

Jinak chválím za fotky ...
Přeji ti, abys byl úspěšný a opravu správce či vlastník provedl brzy.

ale pozemek naproti břehu je určitě ve vlastnictví tety.

Ovšem potok má správce. Najít správce, konzultovat, požádat o nápravu anebo si to udělat sám, ovšem až po té konzultaci, měli by ti poradit, jsou to koneckonců jen lidi v "normální výšce" a ne zhovadilá věrchuška, oni po těch potocích občas chodí.
I když na blba jde narazit kdekoliv.

Vydrží/nevydrží - toť otázka…Jak hluboko je to zapuštěné do hloubky? Jak silná je ta vrstva těch kamenů? (nebo je to jen vyskládaná "stěna", zasypaná hlínou?) A nejvíc bych se bál toho, že je to "vykloněné" ven (nad koryto), myslím, že lepší by bylo to vyskládat čistě jen z kamenů našikmo k plotu…