Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokles napětí na vozidle a reset autorádia

Zdravím,
nemůžu si poradit s tímto problémem. Před pár dny jsem koupil autorádio a zapojil v autě. Při každém nastartováním se autorádio resetuje a nastavení je pryč. Zapínalo se jen po zapnutí klíčku, takže jsem ho připojil ke stálému proudu. Výsledek je stejný. Zkoušel jsem měřit autobaterii při startu a pokles je na 10V. Je nějaké řešení, aby se mi rádio neresetovalo popřípadě něco dokoupit, aby drželo paměť i při poklesu napětí?
Děkuji za rady

Na každý pád máš autoradio špatně zapojené.
Co si tak matně pamatuji,tak červený drát je zapojen přes zapalování.Po nastartování se ti automaticky zapne radio,nemáš-li ho náhodou vypnuté.
Žlutý drát,musí být trvale připojen na 12V+,ten právě napájí paměť radia,aby se ti při každém vypnutí motoru neresetovalo do základního,továrního,nastavení.