Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rekonstrukce starého domu

Dobrý den, chci se pustit do rekonstrukce starého domku, který má smíšené zdi. Dvě zdi jsou z vepřovic a s kamennou podezdívkou. Chtěla bych vědět, zda lze tyto stěny zajistit tak, aby nevlhly? Nebo radíte zdi zbourat, tuto variantu bych volila jen v krajní situaci. Předem děkuji za vaši odpově
Upravena velikost písmen. (Kurt)

po jakých kouskách by to mělo byt vybouráváno ohledem na bezpečnost ? nedokážu si představit bourat půl metra hrubou zeď a metr vysokou z kamene... to abych najal horníky
ještě bych se chtěl zeptat jestli mi to pomůže protože v té mistnosti kde mám vlhko tak je mokrá i betonová zem asi půl metra od stěny, moc se mi nezdá že by to bylo tou kamennou zdi, je fakt že základy jsou taky kamenné tak jestli ma cenu vůbec řešit zeď když je barák na strhnuti :-)díky