Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sadrokarton

Dobry den rad bych vas poprosil o radu,potrebuji udelat rastr na strop s cd profilu a jen bych se chtel ujistit o zpravnosti ....mistnost ma 6m na 4 metry po padesati centimetrech dam cd profily do ud...a pak dam ty križovy cd profily ktere budu sroubovat do stropu po kolika centimetrech ?Mmyslim si ze po 70 centimetrech ....dekuji vam za radu ...neboli 4 metrovou stenu spojim po padesati centimetrech a tu 6 metrovou po 70 centimetrech myslim li si zpravne....dekuji a nashledanou

Já to dělal trochu jinak. mám podobný pokoj jako ty 7x5 a drží.
1. po obvodu jsem navrtal UD
2. Teď záleží na stropu já mám prkený tak jsem si naohybal ty dráty co to prodlužují u očka do právého úhlu a vruty do stropu přidělal do řady co 60cm. Na dráty navlíkl rychlozávěs(pérovy).
Hlavně si človět musí uvědomit jak bude sadroš pokládat. viz foto