Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sodastream-větší láhev CO2

Dobrý den,nepředělával náhodou někdo výrobník sody-sodastream na větší láhev.Chtěl bych použít 6ti kilovou,ale nevím jaký na to koupit ventil(teda,jestli vůbec nějaký kupovat).Z původní malé láhve chci po rozšroubování použít hrdlo,které se bude našroubovávat na přístroj.Láhev 6Kg napojím tlakovou hadicí na to hrdlo,ale nevím,jestli mezi to použít nějaký tlakový ventil.Na přístroji je nálepka-maximální provozní tlak 10 Bar.,na láhvi je vyraženo 250 Bar.,což bude tlak plnění.

Jelikož bombička podražila na 250 kč,dá se i sehnat za 100 kč tak mě nebavilo již stále proto jezdit.Takže zde kdo píše bez redukčního ventilu a na přímo má PRAVDU ,jelikož bombička sodastream má 50 bar jako 6 kg láhev při 20 stupních.Vše jsem přečet a obvolal a je to úplně stejné.Jinak ted mě to vychází na 30kč Děkuji za insipraci