Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem maly pritok vody

dobry den
mam melkou studnu a maly pritok vody
je to chalupa tak me napadlo ze v dobe nepritomnosti by se voda precerpavala do
rezevni nadrze
napr.plastova 1000 litru
jde mi o to jestli se voda nemuze nejak znehodnotit,kazit kdyz bude nadrz na povrchu
a dale zpusob precerpavani
diky za rady
pavel

napr.plastova 1000 litru

Ta voda bude zelenat(řasy). Dá se to trochu omezit obalením nádrže černou folií, ale k použití v kuchyni to nebude.
Co tak prohloubit studnu a k tomu do 1000l nádrže jímat dešťovou vodu?
Nebo tu nádrž zakopat.