Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím naplnit benzinový zapalovač aby nevyschnul?

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli nevíte co by se dalo dát do benzínovýho zapalovače aby to nevyschlo. Když tam dám benzín do zapalovačů, nebo technickej tak to asi za 14 dní vyschne, nechce se mi to furt plnit, používám ho tak jednou za tejden. Zkoušel jsem tam dát petrolej, ale nechytá to na to, když dlouho škrtám tak to akorát začne čoudit. Díky za případněj nápad

Tak to je princip benzinovyho zapalovace. Benzin nehori, hori jeho pary a pouze pary jsou schopny vzniceni se od jiskry.
Jak by to melo fungovat je, ze kryt je vicemene parotesnej, pod nim se ten vzduch tou parou nasyti a dalsi odparovani se nekona. Takze bych se spis zameril na tesnost vicka a pokud mozno jeho neotvirani.

Přesně, já kupuju benzín tam kde jsem zapalovač koupil a nemusím nic shánět. Mám Zippo od mojezapalovace.cz a nemůžu si stěžovat, servis i doplňky super a když jsem poprvý plnil, tak mi poradili co mám dělat, abych něco nepokazil.