Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dveře do koupelny - umakart

Ahojky, bydlím nájemním bytě s umakartem. Nevím, jak je to možný, ale nějak se zkřivily dveře od koupelny - nejdou pořádně zavřít. Chtěla bych je vyměnit, ideálně za šoupačky. Ale nevím, jak je do umakartu přidělat a zda se dá sehnat takový atypický rozměr. Poradíte mi? - ideálně bílé

Danko:
to zvládne každý.Rámečky drží pár šroubků,pak samy odpadnou.Vzít rašpli a chvili to dřevo,co tvoří rám dveří šmrdlat není žádná práce.Pak to naklepnout zpět a šroubečky vrátit,zase jednoduché.Ale koupit nové,stejně silné a trošku delší.Pomocník je elektrošroubovák za 600 v Kauflandu.
JABRAKA