Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak vyplašit kočky

Dobry den.Mam takovy problem chtel bych poradit jak zamezit vstupu kockam na muj pozemek z duvodu ze mi na zahrade delaji ho..a a me porad nebavi to uklizet aby mi do toho mala nespadla jak si hraje na zahrade je nejaky plasic nebo neco takoveho denne u me na zahrade sedi tak 3-5 kocek.poradi mi nekdo dekuji

(PKTM)Pulemet Kalashnikova Tankoviy Modernizirovanniy

Kočky šíří nákazu zvanou toxoplazmoza (Viz: dále strýček Google nebo Wiki) zpravidla ve výkalech - pro děti velmi nevhodné!

Kdysi se používaly valeriánské kapky, které kočky odpuzují. Pokropit však celou zahradu? HM...nevím.
Nejspolehlivější metoda je metoda hrábě. Kočka se jimi přetáhne napříč a ještě jednou podélně, což si zpravidla uloží do všech šesti paměťových buněk své vyšší nervové soustavy. Po několika opakováních se dostaví kýžený výsledek. Kočky chodí již nadále sráti jen na sousedovu zahradu, který má větší pochopení pro defekační procesy kočkovitých savců. Nedoporučuji předvádět před hysterickým ochráncem všeho možného, jejichž přemnožení směle konkuruje přemnožení plzáka španělského. (Asi mu nevysvětlíte, že přednost mají vaše děti.)

Kočky šíří nákazu zvanou toxoplazmoza (Viz: dále strýček Google nebo Wiki) zpravidla ve výkalech - pro děti velmi nevhodné!

Pokud si těhule chce vyrobit postižené dítě, taky se dá jen doporučit mazlení s kočičákem. Kočky prostě nebrat, zvlášť když lozí po venku..Vždyť to ani hadi nežerou a to je co říct :)

Šíří je majitelé psů. Protože boj kočka versus pes se přenesl i na jejich majitele. Máme doma tři kočky, na zahradě po celé dlouhé zimě jsem napočítal celkem dvě hromádky a to se u nás ještě scházejí další dvě kočky od sousedů. Většina hromádek co se během roku objevuje patří ježkům, kunám a případně psům. Kočka se bytostně (až na vyjímky) snaží svou potřebu důkladně zahrabat (na rozdíl od psa který nanejvýš zmateně zahrabe metr vedl a tím to považuje za hotové - i tak je mám rád)

My doma kočku nemáme a nikdy mít nebudeme. Zato zahrada je celá zesraná, nejradši to nechávají hezky na chodníčcích nebo v záhonech. Ochcaný dveře smrdí kočičinou. A to všechno jen dvě toulavý mrchy. Kolem baráku je kačírek, takže mám jednoduché řešení. Bohužel pak musím pro ten kámen jít, jinak bych ho našel sekačkou. Ale stejně to nefunguje a i po přímém zásahu se kočka vrací. Asi budu muset přejít na větší kalibr...

jo, tak plašiče koček a psů jsou a jeden máme i na naší zahradě jenom počítej s tím, že aby to mělo dostatečnou účinnost tak bude nutné řešit napájení přes zdroj ze sítě, čili mít k dispozici zásuvku. bateriový odpuzovač co jsme zkoušeli na kočky nemá moc velký význam. To co používáme má označení Deramax Kitty a našli jsme přes internet přímo u českého výrobce kde jsou právě taky informace o tom co a jak. Taky vím že se používají chemické odpuzovače na kočky ale pokud chceš jak píšeš chránit plochu, kde máš děcko, tak tenhle způsob je do diskuse.