Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak vyplašit kočky

Dobry den.Mam takovy problem chtel bych poradit jak zamezit vstupu kockam na muj pozemek z duvodu ze mi na zahrade delaji ho..a a me porad nebavi to uklizet aby mi do toho mala nespadla jak si hraje na zahrade je nejaky plasic nebo neco takoveho denne u me na zahrade sedi tak 3-5 kocek.poradi mi nekdo dekuji

jo, tak plašiče koček a psů jsou a jeden máme i na naší zahradě jenom počítej s tím, že aby to mělo dostatečnou účinnost tak bude nutné řešit napájení přes zdroj ze sítě, čili mít k dispozici zásuvku. bateriový odpuzovač co jsme zkoušeli na kočky nemá moc velký význam. To co používáme má označení Deramax Kitty a našli jsme přes internet přímo u českého výrobce kde jsou právě taky informace o tom co a jak. Taky vím že se používají chemické odpuzovače na kočky ale pokud chceš jak píšeš chránit plochu, kde máš děcko, tak tenhle způsob je do diskuse.