Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vas odhad? Masiv nebo lamino?

Ahoj, potreboval bych znat Vas nazor na tyto fotky. Povedlo se nam nedopatrenim na jedny chate vylomit horni listu od futer viz obrazek, a prisla nam faktura na opravu za 7 700KC! Ze prej to byl masiv. I kdyby byl, za jednu desku 7 700 Kc? Ma otazka zni, je to masiv nebo nejaky lamino? A bylo treba menit cely futra? Dekuji!!!

16012011132.jpg
16012011133.jpg
16012011134.jpg
16012011135.jpg

V dnešní době, kdy je možno fakturovat za 1 m dálnice milion a cena je přiměřená musíš platit. Pokud způsobíš škodu, máš dvě možnosti, Buď zajistíš opravu na své náklady, nebo uhradíš fakturu a bude jen na poškozeném a firmě kterou zvolí co to bude stát, přičemž je jen na firmě, jakou technologii opravy zvolí, kolikrát tam pojede a s kolika lidmy.Pokud jsi škodu nevyrovnal hned dohodou, musíš respektovat požadavek. U soudu by jistě prokázali, že dveře byly vyrobeny na míru, ve stejném barevném odstínu. U auta ti taky nestříkají flek, ale celou pohledovou část.