Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trabant T601 combi

zdravím.dostal jsem od dědy trabanta.do zimy s ním normálně jezdil.je naprosto zachovalý.nyní je odhlášený a zaparkovaný ve stodole. Co s ním mám dělat? mám ho tam nechat odpočívat a za 10 let ho vytlačit, oprášit a přihlásit jako veterána?nebo to mám udělat hned?

Nevím jestli to tet dostaneš na veteránské značky. Auto musí splňovat spoustu podmínek, to kontroluje nějaká komise a ta rozhodne jestli vozidlo může být přihlášeno jako veterán. Více VYHLÁŠKA č. 355/2006 Sb., skus si v Google vyhledat nějaký fórum klubu veteránu, oni tě poradí mnohem lépe než my.

:-)Zařizování na vetéránská čísla je dosti náročné, hlavně na čas a nervy.Trabik má levné povinné ručení,kvůli malému obsahu motoru,takže se to nevyplatí, navíc každý rok dost náročná atestace technického stavu a originálu.U gáze O obsahu 2700cm3 se mě to už vyplatilo.Zdravím Trabiservis Jičín.