Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Proudovy chranic

Dobry den jsem elektrikar ale mam jeden problem a nevim si rady .
Muj kamarad ma troubu ,trouba normalne bezi 3-4 minuty a pak vyhodi proudovej chranic, jistic 16A co je na troubu zustane normalne nahozenej.

Co sem koukal tak na proudovej chranic jsou pripojene zasuvky a svetla, jedinej okruch kterej zustal svitit je kuchyne.

Jeste bych dodal ze proudovej chranic je hodnoty 25A ,kamarad rikal ze mu trouba takle i vyhodila jistic na chodbe .

Změna předmětu, původně: Proudovi chranic (sHpy00n)

Setkal jsem se z problémem že po instalaci nové trouby vypadával chránič. Ze zofalství jsem jí připojil provizorně gumovým kabelem mimo chránč, na vyzkoušení. Když se trouba po několka dnech provozu vysušila vrátil jsem jí nakabel ze zdi a chránič přestal padat.