Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prorezavělý bojler

Dobrý den, objevila se mi militrová díra dole na bojleru, je jiz prorezavělý, mám to v objektu, který již není moc využíván, bude určen na prodej, kupovat nový bojler se mi nechce, poradíte někdo, čím to zkusit zalepit, zatmelit .... či jak to aspoň dočasně zacelit, aby nekapal? Děkuji.

Děkuji za rady, je to taky řešení, ale bojím se, aby to neprasklo a nenadělalo ještě větší škodu a tak náhodu nějaký ten tip na lepidlo někdo nemá? Raději bych to prvně zkoušel zvenku zalepit a pokud by to nepomohlo, až pak tím šroubem či dřevěným klínkem.