Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkroucený plast

Zdravím.Mám problém se zkrouceným plastem.Jedná se mi o plast z vysavače.Je trošku pokroucenej.Čím bych jako,že vyrovnal?Vím,že je to trošku debilně napsaný dotaz,ale nevím jak líp to popsat.

Prohřát v horké vodě, a slisovat mezi adekvátně rovné plochy, ideálně přes noc, by nešlo? Vypadá to na termoplast, takže rozměrově by se to hnout nemuselo, a teplota horké vody by mohla relativně změkčit materiál, který se pak srovná a při (mírném) tlaku do požadovaného tvaru (roviny) podle "kopyta", do kterého se upne.