Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lednice Gorenje problém

Ahoj,

mám problém s lednicí Gorenje RK 60358 DE. Zapíná se přibližně každých 20 minut a je v chodu asi 10-15minut. Kolikrát na hlas hučí. Nevíte v čem by mohl být problém a zda si to zvládne zručný člověk opravit sám nebo je potřeba odborníka? Jak vysoká by byla cenu za opravu (přibližně). Děkuji

Ahoj,

s ledničkou gorenje máme obdobný problém. Stála 20.000,- je vestavná no frost podle prodejce to nej. máme ji 3 měsíce ale ty zvuky co to vydává no otřes, zapíná neustále pak větrák pak to odmražuje příšerný zvuky jede prakticky pořád. opravář nám řekl že je to normální :) kuchyň máme spojenou s obyvákem a já sem z tý super gorenje na prášky.